Yeni Apple iMac Ne Zaman Çıkıyor?

Yeni Apple iMac Ne Zaman Çıkıyor?

Bu yazıyı oylayın

4K Ultra HD çözünürlüğe sahip olan yeni Apple iMac ne zaman çıkıyor? Nezamancikiyor.com

Apple’ın üretken olduğu bir dönemdeyiz. Iphone, Apple Watch, Apple TV önümüzdeki günlerde çıkması beklenen Apple ürünlerindendi. Bunların arasına bir de Apple iMac ekleniyor.. Apple için gerçekten iddialı bir yıl bu yıl. 9 Eylülde yapılacak olan Apple Teknoloji Fuarında bir çok ürün tanıtılması bekleniliyor. Ayrıca duyurulan ürünlerden başka sürprizlerde olabilir..

Proje insanlarının vazgeçilmezi olan iMac, yıllardır iş dünyasına büyük katkılar sağlıyor. Tabii ki iMac’ı tercih edenler sadece iş için tercih etmiyor. Diğer tüm aktivitelerde de istenilen şekilde kullanılabilir iMac. iMac bilgisayar sadece ekran, klavye, fareden oluşur. Tüm donanımsal parçalarını ekranın içinde barındırır. Ve buna rağmen neredeyse hiç ısınmaması ve sergilediği yüksek performansı kullanıcıları şaşırtan özelliklerinden.

Yeni Apple iMac, geçtiğimiz yıl çıkan iMac modeline göre sunduğu çözünürlük daha düşük olacak. Eski iMac 27 inc ve 5K olurken yeni iMac 21,5 inc 4K olacak. Eski iMac’in fiyatını gereksiz pahalı bulanlar yeni iMac ile isteğine kavuşabilecek. Ayrıca OS X (El Captain) işletim sistemine sahip olacak yeni Apple iMac. Bir söylentiye göre ilerleyen günlerde 5K olan ama eskisinden daha iyi bir donanıma sahip olan iMac duyurulabilirmiş. Apple gerçekten durmak bilmiyor bu sene..

Bazılarına göre Apple iMac bilgisayarlarına verilecek parayla çok daha iyi bir bilgisayar toplanabilir. Bunun tartışması defalarca kullanıcılar tarafından yapıldı ve hala yapılıyor. Bu artık tamamen kullanıcının zevkine, ihtiyacına kalmış bir durum.

Peki büyük ilgiyle beklenen yeni Apple iMac bilgisayarlar ne zaman çıkıyor? Ürünün Kasım ayında satışa sunulması bekleniliyor. Nasıl bir fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceği hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

Bir çok ürün ile piyasaya gelecek olan Apple’ın büyük ilgi görmesi bekleniliyor. Şimdiden başarılar Apple şirketine..


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...