Yeni Mutantlar Filmi Ne Zaman? - Yeni Mutantlar Konusu

Yeni Mutantlar Filmi Ne Zaman?

Yeni Mutantlar Filmi Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Marvel hayranları tarafından beklenen filmden yeni haberler geldi. Yeni Mutantlar Filmi Ne Zaman? detaylı bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz.

Amerikan yapımı olan ve Marvel çizgi romanlarındaki süper kahramanlara dayalı olan Yeni Mutantlar (The New Mutants) ilk fragmanını yayınladı. Başrollerinde Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton gibi ünlü isimlerin bulunduğu film Charles Xavier’in okulunun ilk mezunlarını konu alıyor. Uzun soluklu bir film serisi olan X-Men serisinin devamı niteliğinde olan filmde gençler bayrağı eline alıyorlar. Yeni Mutantlar Filmi Ne Zaman? en çok merak edilen sorulardan bir tanesi. İnternet üzerinde çok değişik söylentiler dolanıyor. En doğru bilgiye ulaşmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Yeni Mutantlar Film Konusu

Çıkacak olan filmde 5 genç yeteneklerine karşı gizli bir tesiste tutulurlar. Yeteneklerini keşfetmek, geçmiş günahlarından kaçmak ve kendilerini kurtarmak için savaşırlar. Dizide başarılı bir çok genç oyuncu bulunuyor. 13 Reasons Why dizisinin oyuncusu Henry Zaga mutant Sunspot karakterini canlandırıyor. Sunspot ya da Robeto da Costa güneş enerjisini manipüle etme yeteneğine sahip. Güçlü ve vahşi iç güdüleri ve dini bağlılıkları arasında sıkışan kurtadam hibriti İskoç mutant Wolfbane Game of Thrones’ın genç yıldızı Maisie Williams tarafından canlandırılacak. Çevresinde koruyucu kalkan oluşturarak yüksek hızda uçabilme yeteneğine sahip olan Cannonball aynı zamanda Sam Guthrie ise son dönemin en popüler dizisi Stranger Things’in oyuncusu Charlie Heathon tarafından canlandırılacak. Amerikan yerlisi ve telepat olan Danielle Moonstar bir başka deyişle Mirage’ı Blu Hunt canlandıracak. Büyücülük güçlerine ve teleport yeteneğine sahip olan Rus mutant Illyana Rasputin / Magik Anya Taylor-Joy tarafından canlandırılacak. Illyana Deadpool filminde gördüğümüz Colossus’un kız kardeşidir.

Yeni Mutantlar Filmi Ne Zaman?

Filmin ilk önce Nisan 2018’de çıkacağı duyurulmuştu. Ancak filmi daha korkutucu bir hale getirmek için ve Deadpool 2’de aynı zamanda yayınlanacağı için film tarihi ertelendi. Yeni Mutantlar filmi tüm dünyada 22 Şubat 2019 tarihinde vizyona girecek. Filmin ilk fragmanı 15 Ekim 2017’de yayınlandı. Henüz 2. Bir fragman çıkmadı. En kısa zamanda filmin ikinci fragmanının da çıkacağını düşünüyorum. Film hakkında düşündüklerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...