Godless Ne Zaman Başlayacak? - Yeni Sezon Ne Zaman?

Yeni Netflix Dizisi Godless Ne Zaman Başlayacak?

Godless Ne Zaman Başlayacak?
1 (20%) 4 votes

Her Geçen Gün Daha Çok İlgi Çeken Yapımlarından Bir Diğer Olan Godless Ne Zaman Başlayacak?

Netflix sürekli yeni, farklı ve kalıcı içerikler üretmeye çalışan bir kurum. Adamlar Türkiye’de bile dizi çekecekler, daha ne olsun! Netflix’in ilerde piyasaya sürmeyi planladığı bir diğer yapım ise Godless adında bir dizi. Netflix’in yaptığı açıklamalara göre bu dizinin diğer dizilerden farkı çok gerçekçi olması. Dizinin teması ise dram. Amerikan yapımı dizinin henüz daha fragmanı yayınlanmadı. Öncelikle konusundan, ardından da oyuncu kadrosundan bahsedelim isterseniz. Godless Ne Zaman Başlayacak? sorusunun yanıtı için son paragrafa ilerleyebilirsiniz.

Godless Konusu

Tüm Batı’ya korku salmayı başarmış olan acımasız Frank Griffin’in çetesi onlara ihanet eden Rod Goode’yi bulmaya çalışırken yolları beklenmedik bir kasabaya düşer. La Belle kasabası sessiz ve sakin bir kasaba olsa da bilinmeyen bir sebepten dolayı kasaba halkının tamamı kadındır. İlginç bir konusu olduğunu düşünüyorum. Gelen fragmanlar ile daha da netleşecektir.

Oyuncu Kadrosu

Diablo filminde Ishani rolündeki Samuel Marty dizide Truckee rolü ile karşımıza çıkacak. Luke Robertson Bill Chick iken Rio Alexander ise Bud LedBetter rolünde. Sons of Anarchy dizisinde Alexander Tig karakteriyle tanıdığımız Kim Coastes’u bu sefer Ed Logan rolünde olacak. Jeff Daniel çetenin başı olan Frank Griffin olarak karşımıza çıkarken Joleen Baughman Townswoman olacak. Kadrosunda çok fazla yıldız oyuncu olmasa da aralarda tanındık isimler var.

Dizinin Atmosferi

1880’lerde geçecek olan dizi soluk ve kötü bir atmosferde geçecek. Kanun olmayan ve her yerde terör olan yılları anlatacak. Kimileri dizinin kovboy filmlerine de benzeyebileceğini söylüyor. Çete savaşları dizinin en çok merak edilen tarafı. ‘Olay nerde geçiyor?‘ diye soracak olursanız, Meksika’da. Diziden henüz bir görüntü gelmese de tanıtım posteri paylaşıldı. Posterde sisli bir alan ve ‘Godless‘ yazısını görüyoruz. Bu sisli alan zaten bize dizinin atmosferiyle ilgili en büyük ipucunu veriyor bence.

Godless Ne Zaman Başlayacak?

Godless’ın ilk sezonu 6 bölümden oluşacak. Ve tabii ki bir Netflix geleneği bütün bir sezon tek bir günde yayınlanacak. Dizinin maalesef henüz yayınlanma tarihi belli değil. Ancak bu yıl içerisinde çıkacağı kesin. Diziyle ilgili bütün detayları yazımıza ilerde ekleyeceğiz. Sonraki yazımızda görüşmek üzere, sağlıcakla kalın!

 Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...