Yol Ayrımı Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? - Film Konusu - Vizyon Tarihi

Yol Ayrımı Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Yol Ayrımı Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Usta Oyuncu Şener Şen’in Rol Alacağı Yol Ayrımı Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Şener Şen’i tanımayanımız olmadığını düşünüyorum. Kendisini burada övmeme gerek yok bence. Zaten onun müthiş oyunculuk başarılarından, kariyerinden bahsedersem yazının sonuna kadar sürer. Bu seferde filmden bahsedememiş olurum. Yol Ayrımı filmi benim son zamanlarda beklentili olduğum tek Türk filmi. OHA Diyorum yazısından sonra moralim bozulmuştu. Yol Ayrımı yazısıyla birazda olsa toparlandım. Bu yazı sayesinde Yol Ayrımı filminin vizyon tarihinden, konusundan ve oyuncu kadrosundan haberdar olmuş olacaksınız. Gelin oyuncu kadrosundan başlayalım. Yol Ayrımı Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusu yanıtı ve fragman için son paragrafa ilerleyebilirsiniz.

Yol Ayrımı Filmi Oyuncu Kadrosu

Şener Şen’in filmde yer alacağını zaten daha ilk cümleden söylemiştim. Peki sadece o mu? Hayır. Filmin oyuncu kadrosunda bol bol yıldız bulunuyor. Bu yıldızlardan biri Rutkay Aziz. Rutkay Aziz daha önce Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi çok beğenilen komedi dizilerinde yer almış başarılı bir oyuncu. Filmde yer alacak olan bir diğer tanınmış isim ise Mert Fırat. Özellikle bence Kelebeğin Rüyası filminde çok çok üst düzey bir performans ortaya koyan Mert Fırat’ın bir çok başarılı yapımı bulunuyor. Filmde Tilbe Saran Nur karakterini canlandırırken, Çiğdem Selışık, Onat Firdevs, Defne Kayalar Defne, Ruhsar Öcal ise Belgin karakterini canlandıracak. Film sırf şu oyuncu kadrosu için bile izlenir be! Ayrıca filmin hem senaristi hem de yönetmeni Yavuz Turgul. Geçelim filmin konusuna.

Yol Ayrımı Filminin Konusu

Dram türündeki film, babasından miras kalan tekstil imparatorluğuna adayan ve onu büyütmek, geliştirmek için cesur ama bir o kadar da acımasız kararlar alan Mazhar Kozanlı’nın hikayesini anlatacak. Yeri geldiğinde ailesini bile karşısına alan Mazhar‘ın hikayesi bence oldukça ilgi çekici.

Yol Ayrımı Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Filmin vizyon tarihi 10 Kasım 2017. 2 dakikalık bir fragmanı da yayınlanmış bulunmakta. Ben kesinlikle filmi sinemada izleyeceğim. Sizinde bence izlemeniz gereken bir film. Bu Kasım ayıda çok bereketli geçecek filmler açısından ha 🙂 Bir başka yazıda daha görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın…Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...