You Dizisi Ne Zaman Başlıyor? - You Dizi Konusu ve Karakterleri

You Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

You Dizisi Ne Zaman Başlıyor?
Bu yazıyı oylayın

Caroline Kepnes’in çok satan kitabının hikayesi oldukça heyacanlı bir diziye dönüşüyor!

Caroline Kepnes’in aynı isimli romanından uyarlanan dizi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Ülkemizde Sen ismiyle yayınlanan kitap oldukça ilgi görmüştü. Dizinin başrollerini Gossip Girl dizisinden tanıdığımız Penn Badgley ve Once Upon A Time dizisinden tanıdığımız Elizabeth Lail paylaşacak. Ünlü isimlerin yer aldığı dizi çok yakın bir zaman içerisinde Netflix üzerinden takip edilebilecek. Gerilim ve aşkı bir araya getiren konusu ile dizi oldukça ilgi çekici.

21. yüzyıl romantizmini ekranlara taşıyacak olan dizi özellikle kızlar tarafından heyecanla bekleniyor. Dizinin prodüksiyon aşaması tamamlanmış olsa da henüz fragman yayınlanmadı. Gossip Girl dizisindeki Dan Humphrey rolü ile oldukça ünlenen oyuncunun bu dizide çok iyi işler çıkaracağını biliyorum. Peki You Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

You Dizi Konusu ve Karakterleri

Dizide gerilimli bir aşk hikayesi izliyor olacağız. New York’ta yaşayan Joe (Penn Badgley) oldukça zeki olmasına karşın bir kitapçıda çalışmaktadır. Yazar olma hayali kuran Beck (Elizabeth Lail) kitap almak için kitapçıya uğrar. Joe Beck’i görür görmez aşık olur. Beck ile biraz fazla ilgilenen Joe bir süre sonra Beck’i takip etmeye başlar. Peach (Shay Mitchell) Joe’dan şüphelense de bir türlü ona engel olamaz. Joe yoluna çıkan herkesi ortadan kaldırmaktadır.

Beck’i saplantı haline getiren Joe onu takip etmek için teknolojiyi kullanmaya başlar. Saplantılı aşık Joe Beck’in sevgilisi olabilecek mi? Joe’nun bu tavırları Beck’in yakın çevresini rahatsız edecek mi? Daily Mail gazetesinin yılın en iyi gerilim romanı olarak öneriyor.

You Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Dizinin yapımcılığını ise genellikle DC ve Marvel dizilerinin yapımcılığını üstlenen Greg Berlanti üstleniyor. Senarist koltuğunda ise Sera Gamble oturuyor. Sera Gamble The Magicians’ın yaratıcısı olarak biliniyor. Dizinin kitapla paralel bir şekilde gitmesi planlanan dizide birkaç ufak değişiklikler yapıldı.

Dizi 2018 yazında Netflix üzerinden online olarak izlenebilecek. Dizi şimdilik bir yaz dizisi olarak planlandı. Ancak olumlu yorum alırsa dizinin sezon sayısının artacağına inanıyorum. Genç ve ünlü isimlerden oluşan kadrosu ile iyi bir çıkış yapacağını umduğum diziye bir şans verebilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...