You (Lifetime) 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - 2. Sezon Onayı

You (Lifetime) 2. Sezon

You dizisi 2. Sezon ne zaman
Bu yazıyı oylayın

Günümüz ilişkilerine değinen dizi You (Lifetime) 2. Sezon Onayını Aldı!

Pilot bölümü ile hemen 2. sezonundan onay almayı başaran yapımların arasına bir yenisi daha katıldı. Son zamanların en çok konuşulan dizisi haline gelmeyi başaran yapımın hikayesi de bir hayli ilgi çekici. Dizi günümüz ilişkilerine değinirken bir yanda da ders vermeyi ihmal etmiyor. Pilot bölümünün çok izlenmesi kanalı yeni sezon için harekete geçirince diziyi takip edenler tarafından You dizisi 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak soruları akıllara geldi. Hemen sorunun yanıtını öğrenmek için son paragrafa ilerleyebilirsiniz. Şimdi sizler için dizinin konusundan ve tahmini olarak 2. sezonda neler yaşanacağından bahsedeceğiz.

You (Lifetime) 2. Sezon Dizi Konusu

Joe adındaki başrol karakterimiz bookstore’da çalışan zeka seviyesi yüksek bir karakterimiz. Yıllardır burada çalışan bu karakterimiz aslında bir çok kitabı da okumuş ve zekasını bu yönde çok iyi geliştirmiştir. Bir gün kitapçıya gelen çatkapı gelen kıza aşık olur. Bu aşık olduğu kızda Beck’tir. Adeta aşk çemberine giren Joe bu kızın ne yapıp edip isim ve soyismini bulur ve başlar Stalklamaya. Evet bildiğimiz teknolojiyi de kullanarak adeta sanal sapığı olur. Beck’i her yerde takibine alan Joe adeta çember yaratarak onu sıkıştırmaya başlayacaktır. Bu durumdan Beck’in arkadaşı Peach şüphelense de artık Beck’te ona karşı boş olmadığı düşünmeye başlamıştır.

Dizi konusu itibari ile aslında bizim olağan yaşantımızdan bir kesiti canlandırıyor. Bu konu kapsamında bir çok durumu haberlerde görebiliyoruz. Peki Joe ve Beck ilerleyen süreçte ne gibi sorunlar ile karşılaşacak hep beraber göreceğiz.

You dizisi 2. Sezon ne zaman

You (Lifetime) 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Asıl merak edilen sorunun yanıtına gelecek olursak dizi yeni sezonuna onayını erken verdi ve yeni sezonun çok gecikmeyeceğini de bildirdi. 10 Bölümden oluşan You Lifetime dizisi ilk sezonunu tahmini olarak Ocak 2019 gibi bitirecek. Yeni sezon ise Ağustos – Eylül 2019 gibi başlayacak. Şuan için tabi ki You dizisi 2. Sezon a ait net bir tarih bilgisi yok ancak tahminlerimiz doğru çıkacaktır. Yeni sezonlar ve yeni haberler için sosyal medyamızı takip etmenizde fayda var. Bir başka ne zaman çıkıyor konusunda görüşmek üzere esen kalın efenim…

You dizisi 2. Sezon onayı

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...