Young Sheldon Ne Zaman Başlayacak? - Dizi Konusu Ve Oyuncu Kadrosu

Minik karakter dizi oldu; Young Sheldon Ne Zaman Başlayacak?

Young Sheldon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

The Bing Bang Theory dizisinden tanıdığımız ve sevdiğimiz sheldon’un yeni dizisi Young Sheldon Ne Zaman Başlayacak?

2007 yılından beri devam eden The Big Bang Theory dizisinin yan dizisi Young Sheldon dizisinin yayımlanma tarihi belli oldu. Dizinin ilk bakış videosu yayınlandı. Bunun üzerine bizde bir yazı hazırladık. Eğer Young Sheldon Ne Zaman Başlayacak? sorusunun yanıtını hemen öğrenmek istiyorsanız yazının sonuna gidebilirsiniz.

Dizi Hakkında: The Big Bang Theory dizisinin sevilen karakteri Sheldon Cooper’ in çocukluğunu anlatacak olacak bu dizi hakkında söylenebilecek fazla bir şey yok aslında. Bir durum komedisi olarak karşımıza gelecek. Sheldon’ in 9 yaşında üstün zekasıyla liseye gitmesini ve orada olacakları konu alacak. Sheldon’ in çocukluğunda yaşadığı bazı olayları önceden biliyorduk. Şimdi daha fazlasını görmek fazlasıyla güzel olacağa benziyor.

Yapımcı Ve Oyuncular: Genç Sheldon’ ı daha önce big little lies dizisin de gördüğümüz Iain Armitage canlandıracak. Oyuncu kadrosunun devamında ise Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan ve Raegan Revord var. Jim Parsons’un tüm bunları anlattığını es geçmeyelim. Dizinin yaratıcılarına gelecek olursak. The Big Bang Theory’ den tanıdığımız Chuck Loore yönetmenlerinden Steven Molaro bulunmakta.

Young Sheldon Ne Zaman Başlayacak?

Gelin gelelim asıl merak edilen sorunun yanıtına; Dizi CBS kanalında 25 Eylül 2017’ de ilk bölümü yayınlanacak olan dizinin diğer bölümleri 2 Kasım 2017 den itibaren yayınlanacak. Şu ana kadar yaptıkları işten fazlasıyla memnun olduğumuz için bu işi de sabırsızlıkla bekliyoruz. İnşallah o sevilen karakterimiz iyi bir şekilde bize aktarılır. Şimdiden iyi seyirler. 🙂

Dizi hakkında bilinenler ve size aktaracaklarımız bu kadardı bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın efenim. Şimdi sizi dizi hakkında CBS tarafından yayınlanmış ilk bakış ile baş başa bırakıyoruz, iyi seyirler efenim;

Yazar: Pelin İpek


Comments to Minik karakter dizi oldu; Young Sheldon Ne Zaman Başlayacak?

  • neden hala yayınlanmadı ?

    ahmet 4 Ekim 2017 17:20 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...