Younger 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

Younger 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Younger 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Son zamanların en çok izlenen dizisi haline gelen Younger 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İzlenimi günden güne artarak devam eden ve kanalından 4. sezon onayını daha 3. sezon oynarken olan yapım kalitesini bir kez daha göstermeyi başarıyor. Aynı sene içerisinde 2 sezon birden yayınlayan dizi her sene böyle mi yapacak sorularını akıllara getirdi. İlk sezonuna 24 Şubat 2015 tarihinde başlayan yapım 2. sezonuna ise 12 ocakta başlamıştı. Üçüncü sene aynı 2016 senesinde 29 Eylül tarihinde 3. sezonu ile izleyicisinin karşısına geçti. Konusu itibari ile özgünlüğünü korumuş olan yapımın her geçen bölümünden sonra yeni bölümü bir hayli merakla beklemekte. Daha 3. bölüm yayınlandığında 4. sezon için onay almayı başaran dizi de iyice dikkat çekmeye başladı diyebiliriz. Peki Younger 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorularına cevap geldi mi?. Gelin ilk başta dizinin konusundan bahsedelim.

Younger Dizi Konusu

Dizinin ilk bölümünde izlemiş olduğumuz Liza bekar bir annedir. Kadınların yaşadığı kırk yaş sendromuna oda dahil olmaya hazırlanırken tanıştığı bir adamın onu genç görmesi ile hayatı bir anda bambaşka bir yol çizer. Duyduğu bu söz onu daha da genç hissettirecek ve iş hayatına geri dönecektir. Bu kararı ile çetin ceviz olaylar onu bekler. 26 yaşında bir kadına benzediğini söyleyen bardaki adam artık onu 26 yaşında yapmıştır. İş arkadaşlarına komşularına hatta kızına dair genç görünmeye çalışan bu kadın dişini tırnağına takarak adeta kırk yaş sendromuna kafa tutmaktadır.

Olayların böyle gelişmesinden sonra artık Liza kendini genç hissedecek ve gençlere ayak uydurmaya çalışacaktır. Peki ya vücut yaşı buna uyacak mıdır?

Younger 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlk izleniminden sonra dizinin tutmayacağı konusunda bir çok kişi hem fikirdi ancak dizi ilerleyen bölümlerinde bu fikri kırmayı başardı. Özellikle genç kızların dikkatini çekmeyi başaran dizi bir çok erkek tarafından da izlenir oldu. İzlenimlerinden dolayı 4. sezon için erken onay almayı başaran dizi 2017’de yeni sezonuna start verecek. Bir kış dizisi olarak kanalında vizyona giren dizinin her sezonu 12 bölümden oluşmakta. Üçüncü sezonu için Aralık sonlarında veya Ocak ayı başında dizisine sezon finali yapacak olan dizi yeni sezonuna tahmini olarak Eylül – Ekim 2017 tarihinde başlayacaktır.

Şuan için resmi açıklama yapmayan dizi için bu tarih tamamen tahminidir. Gelecek resmi açıklamada burayı güncelleyeceğimizi size hatırlatır. Bizi sosyal medyadan takip etmenizi dileriz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...