Yüz Yüze 2. Sezon Ne Zaman? - Dizi Konusu - Yeni Sezon

Yüz Yüze 2. Sezon Ne Zaman?

Yüz Yüze 2. Sezon Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Show TV’de Yayınlanan Yüz Yüze Dizisinin 2.Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Sevilen oyuncunları ve ilgi çekici bir konusu olan Yüz Yüze dizisinin ikinci sezonu hakkında konuşacağız bu yazıda. Ayrıca diziyi henüz bilmeyenler için konusu ve oyuncu kadrosundan da bahsedeceğim. Eğer yeni sezonun tarihini Yüz Yüze 2. Sezon Ne Zaman? sorusunun yanıtını çok merak ediyorsanız son paragrafa göz atabilirsiniz. Biz de kalanlarla önce dizinin konusuna bakalım…

Yüz Yüze Dizi Konusu

“Kanatları kırık, yaralı iki melek… Seliha ve Cihangir… İkisinin de dışında kırılmaz birer kabuk. Ve suçlu bir dünya.. Cihangir ve Seliha bu dünyanın tamamen zıt kutuplarında dururken hayat onları bir araya getirecektir. Seliha azılı bir çetenin peşinde. Cihangir o çetenin lideri. İkisi de aynı mahallede, burunlarının dibinde, ipuçlarını toplayarak birbirini arıyor. Ama birbirlerinden habersiz… Hayatı boyunca aşktan kaçan bu iki insan, şimdi en olmadık zamanda “Yüz Yüze”dir. Düşman olduklarını bilmeden…” -Tanıtım Bülteninden.

Konuyu kendim anlatmak istemedim çünkü dizinin konusunu en fazla bu tanıtım bültenindeki kadar güzel ve açık anlatılabilirdi. Yazıdan da anlayabileceğiniz gibi ana karaterlerimizin ikiside geçmişi yüzünden aşka inanmıyor aslında. Oyuncu kadrosuna geçebiliriz.

Yüz Yüze Oyuncu Kadrosu

Aslı Enver’in eski eşi ve aynı zamanda bir model olan Birkan Sokullu dizide önemli bir role sahip. Ona eşlik eden oyucu ise daha önce bir çok dizide karşımıza çıkmış olan Sinem Kobal.  Sempatik ve enerik genç oyuncu Taner Ölmez dizide rol alacak bir diğer isim. Geçmişte büyük yapımlarda yer alan Özgür Emre Yıldırım’da Yüz Yüze dizisinde yer alacak. Bunların dışında Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Başak Daşman, Ali Seçkiner, Muhammet Çakır, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Telcan, Kaan Uluca ve Celal Öztürk gibi isimler dizide rol alacak isimler. Oyuncu kadrosu fena değil. Umarım diğer türk dizilerine nazaran daha başarılı bir dizi olur.

Yüz Yüze 2. Sezon Ne Zaman?

Dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı henüz belli değil. Diier dizilerle hemen hemen aynı tarihte başlaması bekleniyor. Bir başka yazıda daha görüşmek üzere kendinize iyi bakın…Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...