Zifir-i Azap Ne Zaman Vizyona Girecek?- Film Konusu - Fragmanı

Zifir-i Azap Ne Zaman Vizyona Girecek?

Zifir-i Azap Filmi Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Türk korku filmi Zifir-i Azap Ne Zaman Vizyona Girecek?

Türk korku filmi denilince her zaman tipik bir olay örgüsü öngörülür. Bu örgülerin dışında yapıldığı iddaa edilen Zifir-i Azap Ne Zaman Vizyona Girecek?. Zifir-i Azap Filmi aslında basınla paylaşılan kısmıyla büyük dikkat toplamayı başardı. Gerek fragmanı, gerekse olay örgüsü ile farklılığını gösteren filmin konusu da bir hayli değişik. Yapımı 11k Film tarafından yapılan dizinin detaylarına geçecek olursak;

Zifir-i Azap Film Konusu

Filmde kısa yoldan para kazanmak isteyen bir gencin başına gelecek olayları izliyoruz. Hakan adındaki bu genç bir çok korkunç olayına şahit oluyor ve 1. elden yaşıyor. Zengin bir hayata sahip olmak isteyen Hakan aslında çok hırslı ve hırsına yenilen bir adam. Zengin olma derdi ile iyiden iyiye kavrulan Hakan’ın artık gözü dönmüş ve arkadaşlarına zarar verecek kıvama gelmiştir. Bu hırsının arkadaşlarına zarar vereceğini düşünse de hiç bir geri adım atmadan arayışına devam edecektir.

Hakan arkadaşlarını da yanına alarak define aramaya çıkacağını söyler, sonunu bilmedikleri bir yolculuğa çıkacak olan bu arkadaş grubunun hayatı aslında bu yanlış hareketle allak bullak olacaktır. Boyabat Kalesine yolculuk edecek olan bu grup ölüm ile karşılaşacaklarından bir haberdir. Hakanın bu hırsı tüm grubu ölüme doğru sürüklemiştir. Ancak Hakan bundan zerre kendine ders almamıştır.

Hiç bir engeli göz önünde bulundurmadan yoluna devam eden Hakan ve arkadaşları bin yılı aşkın define dedikleri tılsımlı gömü ile karşı karşıya kalmıştır. Ancak bu gömü onlara yar olmayacak lanetli bir gömüdür. Hayatlarını kabusa döndürecek bu gömü hayatlarını eskisi gibi devam ettiremeyecekleri bir sonuca sürükler.

Zifir-i Azap Ne Zaman Vizyona Girecek?

Klasik üç harfli filmlerinden uzak duran Zifir-i Azap filminin yönetmen koltuğunda daha önceden, Umudun Kıyısında, Aşkopat, Yola Geldik gibi filmlerin yönetimini yapan Haydar Işık bulunmaktadır. Filmin senaristi ise Özlem Bölükbaşı. Filmde yer alan oyuncu kadrosu ise; Ümit Acar, Özge Pircek, Burhan Çelik, Ayberk Yılmaz, Ömer Baran, İrem Alhan gibi oyuncular yer almaktadır. Zifir-i Azap Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusunun yanıtına geri dönecek olursak film 7 Eylül 2018 tarihinde vizyona girecek.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...