Künye >> Ne Zaman Çıkıyor? | nezamancikiyor.com

Künye

Genel Yayın Yönetmeni: Taha Selim AKSAKAL

Yazı İşleri Müdürü:

Derya DOK

Görsel Koordinatör:

Merve KARTAL

Reklam Yayın Müdürü:

Ertuğrul AKDENİZ

Hukuk Danışmanı:

Av. Micheal Dennis

İletişim bilgileri:

info@nezamancikiyor.com – +09 0541 446 84 01

Adres: Maltepe / İSTANBUL – 34844

 

HUKUKİ BİLGİLER

© TÜM YAYIN HAKLARI SAKLIDIR
Nezamancikiyor.com adresinde yayınlanmış olan yayın, görsel ve haberler kaynak gösterilmeden yayınlandığı halde, gerekli görülen kişilere hukuki işlem başlatılacaktır. Haberlere veya görsellere yapılan yorumlardan yorumların yazarları mesuldür. Yorumlarda veya reklamlarda bulunan dışarıya aktarılan linklerde Nezamancikiyor.com sorumluluk kabul etmemektedir.

KULLANIM ŞARTLARI VE GİZLİLİK POLİTİKASI
Nezamancikiyor.com haber platformunda yer alan bütün tüm yazılar, görsel ve video materyalleri, tasarım ve kodlama adına yapılan tüm düzenlemeler 5846 sayılı telif hakları yasası ile korunmaktadır. Tarafımızdan alınan yazılı bir izin olmaksızın içeriğimizin herhangi bir amaç ile kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması yasaktır. Aynı zamanda sitemizde yayınlanan haberler kaynak gösterilmeksizin paylaşılamaz / yayınlanamaz. Nezamancikiyor.com basın yayın ilkelerine uymaya söz verip, yayıncılık etiklerinin gereğini yerine getirmektedir. Sitede yayınlanan yorumlardan yazarları sorumludur. Reklam gibi 3. taraf sitelerine açılan bağlantılar ayrı bir pencerede açılır ve Nezamancikiyor.com bu sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.

Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılar tüm bu şartları ve politikaları kabul etmiş sayılır.

YASAL BİLDİRİMLER
Nezamancikiyor.com 5651 sayılı ifade edilen “içerik sağlayıcı” olarak yayın yapmakta olup, bu yasa gereği yazılar / yorumlar ve diğer tüm paylaşımlardan yazarları sorumludur. Telif ihlali ve gerçekliği sorgulanabilir olup kişisel hakların çiğnenmesi gibi herhangi bir yasal sorun nedeni ile mağduriyetin oluşması durumunda içerik sağlayıcı taraf olarak bu ihlale konu olan haberleri iletişim kurulması halinde 48 saat içerisinde yayından kaldırırız. Bu bildirimler için iletişim bölümünden bize bu durumu bildirmeniz yeterlidir.

Loading...